Przeczytaj co mówią o mnie

MOI KLIENCI

Właścicielka szkół iSpeak

Magda Szuber

Miała dużą potrzebę uporządkowania części administracyjnej szkoły, zakresu obowiązków, godzin dostępności co było wymagającym zadaniem ze względu na wirtualną formę naszego biura. Karolina pchnęła tchnienie w wizję rozwoju szkoły okraszone konkretnymi wskazówkami na jej poukładanie podane w takiej formie, aby właściciel był mentalnie szczęśliwy w swojej własnej firmie.

To co najbardziej sobie cenię w naszej współpracy to, oprócz profesjonalizmu i rewolucji mentalnej w myśleniu o swoim biznesie to AUTENTYCZNOŚĆ i “Bezrąkowy slang”, które wprowadzają świetny klimat w relacji.

Właścicielka szkoły języka chińskiego

Agnieszka Wadelska

Dlaczego zdecydowałam się na skorzystanie z usług Karoliny? Aby uczyć się od najlepszych jak prowadzić szkołę językową z pasją! Nasza współpraca przebiegała systematycznie, konkretnie, rzeczowo i do przodu!
Podczas naszych spotkań pracowałyśmy nad rozwojem szkoły chińskiego, poukładaniem systemu od wewnątrz.
Nasza współpraca cały czas trwa i niech trwa jak najdłużej. 
 
Polecam z całą pewnością, tym bardziej że współpraca z Karoliną jest spersonalizowana i dopasowana do mojego biznesu.

 

Właścicielka szkoły "Baby Loves Music"

Karolina Chlipała-Dobosz

O usługach Karoliny dowiedziałam się od znajomej w momencie, kiedy mój biznes stanął w miejscu. Miałam pomysły na jego rozwój, ale nie umiałam tego zrobić. Jedna rozmowa z Karoliną uświadomiła mi, że właśnie jej potrzebuje, aby rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces. 

Skorzystałam z jej usług. Pracowałyśmy nad rozwojem marki praktycznie od zera – strategia biznesowa i model marketingowy. Poprowadziła mnie za rękę, krok po kroku, dała wiele motywacji i wiary, że to co robię jest super. Dostałam mnóstwo wiedzy merytorycznej i konkretnych rozwiązań na każdy problem, z którym się borykałam.

 

Właścicielka Centrum Języków Obcych Fabryka Języka

Małgorzata Szaflarska-Gil

Zdecydowałam się na podjęcie współpracy z Karoliną ponieważ cenię jej biznesowe podejście do zarządzania szkołą, a to wcale nie jest powszechne w naszej branży. Już na wstępie otrzymałam olbrzymi zastrzyk motywacji i energii.  Pracowałyśmy nad audytem marki i zespołu Dzięki współpracy zyskałam nowe, świeże spojrzenie na swoją firmę. Dostrzegłam nowe możliwości, zyskałam pewność siebie oraz poczucie, że idę we właściwym kierunku.

Zdecydowanie polecam współpracę z Karoliną każdemu kto chce wynieść swoją firmę na biznesowe wyżyny i zadbać jednocześnie o swój dobrostan.