O mnie

historia mojej transformacji

Początek miał smak zimnej kawy

Na początku były marzenia, plany, niezwykła ambicja i wielkie zaangażowanie. Praca ponad siły, życie w ciągłym biegu, kursy, szkolenia, wykłady – szukałam satysfakcji, obfitości i niezależności finansowej, ale każdego dnia miałam w ustach smak zimnej kawy z goryczką frustracji. Przyszła refleksja, przyszło zwątpienie, nastał etap zagubienia i chwytania się różnych możliwości. Wiesz dlaczego Ci o tym opowiadam?

Bo kluczowy w ścieżce mojej kariery był właśnie ten moment, gdy zrozumiałam, że muszę zacząć od zmiany sposobu myślenia. Od siebie.

50% to biznes - 50% to Twoje myśli

Jestem trenerką mentalną i business & mindset coachem. Stworzyłam jedną z największych szkół językowych we Wrocławiu. Na szczyt pozwoliły mi wejść nie tylko wiedza i doświadczenie – to była tylko połowa sukcesu! Drugą część stanowiły nieprzespane noce, długie chwile zwątpienia i konieczność zmiany perspektywy. 

Dziś mój biznes ma doskonale zorganizowaną strukturę, która pozwala mu na niemal samodzielne działanie. Sekret tkwi w proporcjach 😉

Pomogę Ci pożegnać wewnętrzną sabotażystkę i przywrócić wysoką energię. 

Na nową ścieżkę wkroczysz już, z wysoko podniesioną głową, sercem pełnym wiary w siebie i pewnością, że wszystko co najlepsze dopiero przed Tobą. Pracuj ze mną, a wyższe zarobki, perfekcyjnie poukładany biznes i nowa, lepsza wersja Ciebie stanie się faktem! Porozmawiajmy – zapraszam Cię na zupełnie niezobowiązującą, bezpłatną konsultację.

Ultimate

moje własne imperium

Poznajcie najlepiej zorganizowaną sieć szkół językowych – ULTIMATE we Wrocławiu

Jest pięknym świadectwem mojego własnego rozwoju i dowodem słuszności moich autorskich metod. Zbudowana od podstaw, doskonalona i układana systematycznie rosła ze mną w siłę, wyznaczając kierunek i trendy w branży prywatnej edukacji języków obcych. Wraz ze mną wzrastał mój zespół, a potem również zespoły innych właścicielek, które podjęły ze mną współpracę. To dowód, że firma może dać wolność i swobodę, mimo, że skradnie całe serce.

Ultimate Language Center

w liczbach
0+
Kursantów
0
Oddziałów
0
Lektorów
0%
Wzrostu w stosunku do 2022
0 h
Mojej pracy w tygodniu
0%
Zadowolenie klientów

“Rozwój szkoły jest bezpośrednio zależny od Twojej samoświadomości i kondycji mentalnej. Bez tego prowadzenie tego biznesu to oranie twarzą po bruku i ciągłe naciąganie się z “boomerangowymi” tematami”.